Eucharystia w Dobroszowie

10 maja, mogliśmy chwaliś Boga na Eucharystii w Dobroszowie. Ponownie była z nami nasza chórmistrzyni, prowadząc śpiew zgromadzenia. Pod koniec Mszy dołączyliśmy sie śpiewem i modlitwą do życzeń imienionych dla ks. Grzegorza.