Ela, Basia i Leszek z naszej grupy brała udział w Ziębickich Warsztatach Gospel, które zakończyły się koncertem w kościele św. Piotra i Pawła w Ziębicach. Dziękujemy Patrycji i studiu wokalnemu SPOKO za wprowadzenia nas w najnowsze pieśni uwielbieniowego.
Czekamy na zapowiadaną kolejną edycję!
Więcej o koncercie i działaności Patrycji i studia SPOKO w artykule z radia Gromnik.


