16 maja do Henrykowa przybyła XI Archidiecezjalna Pielgrzymka Ludzi Pracy. Nasza chór mistrzyni prowadzila śpiew na Eucharsytii, a my mogliśmy włączyć się w uwielbienie, śpiewając Surrexit Christus.
Więcej o pielgrzymce w informacji z Radia Gromnik.